شرکت بین المللی سوری ایرانی خودروسازی

همسفرتان در رانندگی...

آموزش فنی مجازی در یوتیوب

شرکت خودروسازی سایپا سوریه صفحه یوتیوب خود را در چهارچوب اهدف و سیاست های آموزشی فنی خود راه اندازی می کند

راه اندازی خدمت امداد خودرو

شرکت سایپا سوریه خدمت جدید امداد خودرو را در سراسر کشور راه اندازی کرد.

تعمیرات رایگان برای محصولات سایپا

نمایندگی های شرکت سایپا سوریه خدمات تعمیراتی را برای عموم محصولات شرکت ارایه می دهند.

نمایشگاه بین المللی حلب

شرکت در نمایشگاه بین المللی حلب

بازدید جمعی از اساتید دانشگاه از شرکت سایپا سوریه

در راستای هماهنگی فیما بین غرفه صنعت حمص ودانشگاه دولتی این شهر جمعی از اساتید واعضاء هیئت علمیه دانشگاه حمص از شرکت سایپا سوریه بازدید کردند.

دورة الكهرباء والميكانيك

الدورة الخاصة بخدمة بعد البيع في مجال كهرباء ومكانيك السيارات

تطبیق عملکرد خودروهای ساینا و کوییک اتوماتیک با شرايط سوريه

شرکت سایپا سوریه با اعزام کارشناس فنی نسبت به تنظیم وسازش به بهبود عملکرد خودروهای ساینا وکویک اتوماتیک در شهرهای مختلف سوریه اقدام نموده است

با ما آشنا شوید

سایپا سوریه... در یک نگاه

در مورد گروه خدوروسازی سایپا در ایران

گروه صنعتی سایپا یکی از مهم ترین تولید‌کنندگان خودرو در ایران است، با میزان تولید بیش از پانصد هزار خودرو در سال رتبه اول سهم بازار داخلی را به خود گرفته است. با توجه به موقعيت اقتصادی سوریه میان کشورهای عربی گروه صنعتی سایپا کشور سوریه را به عنوان یک مرکزی در جهت تولید وارایه خودرو در بازار کشورهای منطقه انتخاب و از این جهت کارخانه تولید محصولات گروه سایپا را در این کشور تاسیس کرد

تاسیس شرکت بين المللى سورى ايرانى خودروسازی "سایپا سوریه"

شرکت بين المللى سورى ايرانى خودروسازی "سایپا سوریه" سهامى خاص طبق قانون سرمايه گذاری شماره 10 تاسیس شده ودر تاریخ 27/04/2005 با شماره/11912/ به ثبت تجاری در رسید. این شرکت تایید سازمان عالی سرمایه گذاری را جهت انجام مطالعات امکان سنجی اقتصادی پروژه در دو مرحله به دست گرفت. مرحله اول مونتاژ خودروی سواری می باشد، شرکت در اواخر سال میلادی 2007 این مرحله را پس از ساخت وتاسیس سالن مونتاژ وهمچنین قسمت رتوش با ظرفیت تولید سالیانه بالغ بر 15.000 عدد خودرو شروع کرد. مرحله دوم شامل تاسیس سالن مونتاژ بدنه وهمچنین ایجاد سالن رنگ است که شرکت در حال حاضر در صدد انجام این دو مرحله می باشد.

افتتاح شرکت

خودرو "صبا" در تاریخ 13/12/2007 همزمان در مراسم افتتاحیه رسمی با حضور رئیس جمهور سوریه دکتر بشار الاسد برای اولین بار در سوریه ساخته شده وشخص رئیس جمهور استارت آنرا زدند وهمچین با رانندگی خود ایشان این خودرو را در محوطه کارخانه تست کردند. حضور مقام رئیس جمهور در مراسم افتتاحیه اثر مثبت معنوی خود را در تمام پرسنل و دست اندرکاران این شرکت در جهت تشویق برای توسعه میدان این صنعت داشته است. رئیس جمهور دسترسی به این مهم را دستاورد تاریخی در جهت استحکام روابط استراتژیک دو کشور دانستند.

با ما در تماس باشید

برای اطلاعات بیشتر

آدرس

آدرس اینترنتی

info@SaipaSyria.com

شماره تماس

تلفن:5360211/3-31-963+
امور مشتريان :9930-031 / 9931-031
امداد خودرو :9299-031
فكس :5360212/7-31-963+